Telefon
WhatsApp
Telegram

mühür pensesi, mühür teli, mühür kurşunu, kurşun mühür, plastik mühür, kelebek mühür, plastik kelebek mühür, güvenlik etiketi

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

Mühür Dünyası Güvenlik Mühürleri

2000 senesinde kurulan ve kurulduğu ilk günden günümüze kadar içinde bulunduğu güvenlik mühür sektöründe güvenilir bir yer edinen firmamız, sektördeki başarısını firma geleneklerine ve paydaşlarının çalışma arzusuna borçludur.

Üretimini yaptığımız Güvenlik Mühürleri konusunda Türkiye’de ve pek çok ülkede önde gelen kurumsal firmaların tedarikçisiyiz. Elektrik sayaçlarından kargo araçlarına , tren vagonlarından petrol tankerlerine , konteynerlerden nakit taşımasına kadar çok sayıda sektörde Mühür Dünyası ürünleri ile karşılaşacaksınız.

Hedefimiz; Güvenlik Mühürleri kullanılan her sektörde aktif olmak, özgün ve yenilikçi ürünler ile sektörün gelişmesine fayda sağlamak ve “Made in Turkey” damgasını tüm Dünya’ya yaymaktır.

 

Misyonumuz

Güvenlik Mühürleri üretiminde değişen müşteri ihtiyaçları karşısında doğru ve hızlı çözümler sunan, sürekli gelişim ve ilerlemeyi kendisine ilke edinmiş, müşteri odaklı, güvenilir ve çevreye karşı sorumluluklarını yerine getiren bir kuruluş olmak.

 

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz Güvenlik Mühürleri sektöründe, dijital dönüşümünü tamamlamış ve rekabet gücünü en üst düzeye çıkarmış global bir firma olmak.

 

Değerlerimiz

  • Müşterimizin değişen ihtiyaçlarını karşılar ve müşteri odaklı çalışırız.
  • Yenilikçi anlayışımızla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarız.
  • Dürüstlük, doğruluk, şeffaflık ve güvenilirlik ana prensibimizdir.
  • Etik değerlere bağlı kalarak işlerimizi yaparız.
  • Çevreye , insana ve toplum değerlerine karşı duyarlı davranırız.